Remis w Třincu

Wczoraj nasza drużyna seniorów, wsparta zawodnikami z drużyn juniorskich rozegrała sparing z FK Fotbal Třinec U-19.
Pierwsze 30 minut to świetna gra trójkolorowych. Szczelna obrona i perfekcyjnie wyprowadzane kontry dały nam już 22 minucie prowadzenie 2:0, po bramkach kapitana Tomka Szypera. Kolejne 30 minut, to przewaga naszych południowych sąsiadów, udokumentowana również dwoma trafieniami. Ostatnie pół godziny sparingu, to spokojna gra obu drużyn, bez strzelonych bramek. Po dobrym i na pewno owocnym sparingu remisujemy w Třincu 2:2
Skład:
Jan ŚliwkaKacper GaszczykJarosław BujokMaciej RuckiKacper PytlińskiArkadiusz BrachaczekKuba KukuczkaKamil SikoraMichał TobiaszMikołaj TobiaszTomek Szyper.
Ponadto zagrali:
Samuel SzurmanDamian FerfeckiJakub BakunMaciek PiątekKamil GabrysWojtek DąbrowskiWojtek KramarczykDaniel Juroszek

Pochwała należy się wszystkim zawodnikom, którzy dopiero co rozpoczęli okres przygotowawczy a już prezentują dobry poziom, przygotowanie fizyczne i realizują założenia taktyczne trenera Bakuna.

Na szczególną uwagę zasługuje świetny występ naszego nowego, młodego bramkarza Janka Śliwki, oraz etatowego goalkeepera Damiana Ferfeckiego, który w świetnym stylu w końcówce spotkania wybronił rzut karny.