Kolejny raz Piast na szóstkę!!!

Kolejny mecz i kolejne przekonujące zwycięstwo. W deszczowe, sobotnie popołudnie do Cieszyna przyjechała drużyna z Nierodzimia zajmująca po czterech kolejkach trzecie miejsce w tabeli. Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny komfortowo. W 11 minucie Tomek Szyper, po indywidualnej akcji, pokonał bramkarza gości strzałem z ostrego kąta. Cztery minuty później  Dawid Janoszek podaje do naszego najlepszego strzelca, Kuby Węglorza, który nie ma litości dla przyjezdnych. Jest 2:0 . Kiedy wydawało się, że kolejne bramki będą tylko kwestią czasu, w 16 minucie, po błędzie obrony tracimy pierwszą w tym meczu bramkę.  Na kolejne trafienie czekamy do 33 minuty. Rzut Rożny wykonuje Dawid Janoszek. W polu karnym do piłki dochodzi Jarek Bujok, który głową pakuje piłkę do siatki. Wynik 3:1 dla Piasta.  W 43 minucie pięknym strzałem z ok. 40 metrów popisuje się zawodnik Nierodzimia. Do szatni, na przerwę drużyny schodzą z wynikiem 3:2.

Druga połowa to już bramki zdobywane prze zawodników z Cieszyna.  W 66 minucie Tomek Stasiak dogrywa piłkę w pole karne, gdzie czyha Kuba Węglorz, który głową zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. Jest 4:2. Nie czując oddechu rywala na plecach gra się łatwiej, co przynosi efekt w 76 minucie. Do Kamila Gabrysia podaje Michał Kubicius. Kamil nie marnuje szansy i strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza z Nierodzimia. Jest 5:2.  W 87 minucie kolejnym,  dokładnym podaniem popisuje się nasz środkowy pomocnik - Dawid Janoszek. Tym razem podaje do Marka Bakuna, a ten ustala wynik spotkania na 6:2.

Kolejne spotkanie, kolejne wysokie zwycięstwo. Jako jedyny zespół możemy poszczycić się kompletem punktów. Jest ich na naszym koncie 15, co daje nam pierwszą pozycję w tabeli.