MAMY AWANS !!!

W miniony weekend zakończyliśmy rozgrywki sezonu 2018/2019. Celem w tym roku był awans do ligi okręgowej, który został w pełni zrealizowany. Zakończyliśmy rozgrywki na drugim miejscu, ustępując tylko jednym punktemWisła Strumień, której w tym miejscu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za emocjonującą, sportową walkę do ostatniej kolejki.
W niedzielny wieczór nasza drużyna z okazji awansu została wyróżniona podczas koncertu Mateusza Mijala na cieszyńskimrynku, przy okazji Święta Trzech Braci. Otrzymaliśmy z rąk Pani Burmistrz pamiątkowy puchar. Gratulacje i nagrody odebraliśmy także od Pana v-ce Burmistrza Krzysztofa Kasztury, oraz od byłego reprezentanta Polski, asystenta kadry narodowej za trenera Adama Nawałki - Bogdana Zająca, który zaszczycił nas swoją obecnością.
Serdecznie dziękujemy w tym miejscu Miastu Cieszyn, Pani BurmistrzGabriela Staszkiewicz, v-ce BurmistrzowiKrzysztof Kaszturaza całoroczne wsparcie, pomoc i miłe słowa, dzięki którym mieliśmy dodatkowy zapał i możliwości do pracy.
Dziękujemy także trenerowiBogdan Zając, który dał dodatkową motywację naszym zawodnikom do dalszych, ciężkich treningów. Podziękowania także dlaMateusz Mijal, który ugościł nas na scenie podczas swojego koncertu i specjalnie dla nas, razem z zawodnikami odśpiewał „We are the champins”.
Specjalne podziękowania należą się także naszym sponsorom, firmom Isoplus, oraz Budmax ciepło bis, za całoroczne wsparcie i pomoc. Bez Was Panowie nie osiągnęlibyśmy takiego wyniku – DZIĘKUJEMY !!!
Czym byłby sport bez kibiców? Dziękujemy coraz liczniejszej i coraz głośniejszej cieszyńskiej widowni za doping i wsparcie nie tylko przy okazji zwycięstw, lecz także w trudnych chwilach. Postaramy się nie zawieść oczekiwań w kolejnym sezonie, na który już teraz zapraszamy !!!

Na sam koniec podziękowania i słowa uznania dla wszystkich zawodników Piasta, za walkę, poświęcenie, stworzenie prawdziwej drużyny i godne reprezentowanie klubu!!! Oby taka atmosfera i wyniki trwały cały czas !!!

Tym jakże przemiłym akcentem kończymy sezon. Teraz chwila przerwy wakacyjnej, a już 8 lipca zabieramy się do ciężkiej pracy, żeby godnie reprezentować miasto na szczeblu okręgowym.