Przegrana w Strumieniu

Niestety w drugiej kolejce rundy rewanżowej przegrywamy z LKS Wisła Strumień 2:3.

Mecz napięty, wiele emocji. Zawodnicy włożyli jednak wszystko w to spotkanie. Cóż, zabieramy się za treningi i jedziemy dalej :-)

"

W spotkaniu na szczycie skoczowskiej A klasy o zwycięstwie Wisły Strumień z Piastem Cieszyn zadecydował rzut karny, który wykorzystał w 89 minucie spotkania Piotr Szpilarewicz.

Cztery minuty wcześniej o zwycięstwie gospodarzy mógł już przesądzić Bartosz Wojtków. Strzelec dwóch bramek dla Wisły miał okazję skompletować swojego hattricka w dzisiejszym spotkaniu, nie wykorzystał jednak rzutu karnego. Uderzył w stylu Antonina Panenki, jednak piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę. Dla gości z Cieszyna, którzy dwukrotnie wychodzili w tym meczu na prowadzenie, dwie bramki zdobył Rostislav Groš.

Pokonując Piasta Wisła wskoczyła na fotel lidera, Piast spadł na miejsce drugie."

Tekst: /beskidzkaPiłka.pl/