Przegrana z Wisłą

W dniu dzisiejszym podejmowaliśmy na Stadionie Miejskim drużynę WSS Wisła. Do zawodów trener Bakun zmuszony był ze względu na liczne kontuzje na wystawienie bardzo odmłodzonego składu. Chłopaki radzili sobie całkiem nieźle. Do 16 minuty zarysowała się nieznaczna przewaga trójkolorowych, brakowało jednak wykończenia. W 16 minucie w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach sędzia dyktuje karnego dla Wisły, którego na gola zamienia Płoszaj. Do końca pierwszej odsłony obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji, jednak na posterunku stali zarówno Gradek, jak i Nowakowski.

W drugiej części zarysowała się nieznaczna przewaga bardziej doświadczonych wiślan. Częste kontry Piasta nie znajdowały wykończenia. W doliczonym czasie błąd w polu karnym popełnia Żyłka i sędzia bez zastanowienia odgwizduje kolejną jedenastkę, którą na gola zamienia ponownie Płoszaj.
Całkiem niezły mecz naszych chłopaków, jednak doświadczenie wzięło górę.
Liżemy rany, leczymy kontuzje i za tydzień zmotywowani wychodzimy po trzy punkty.

/ap