TS 1909 Piast U-8 mistrzami powiatu !!!

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Niezmiernie nam miło poinformować, że nasi młodzi adepci piłkarscy zajęli w w dniu dzisiejszym pierwsze miejsce w powiecie w kategorii U-8 w turnieju o Puchar Tymbarku!!!

W rozgrywkach rocznika 2011-2012 nie mieli sobie równych. Grupę przeszli jak burza a w fazie play-off nie pozostawili rywalom złudzeń, która drużyna była najlepsza.

BRAWO maluchy, jesteśmy z Was dumni!!!
Gratulacje także dla trenera Arka:-)

Wyniki w grupie:
TS 1909 Piast Cieszyn 3:0 FA Cieszyn
TS 1909 Piast Cieszyn 6:0 Level Sport Wisła Strumień II
TS 1909 Piast Cieszyn 1:0 Spójnia Zebrzydowice
TS 1909 Piast Cieszyn 5:0 LKS Ochaby
Półfinał
TS 1909 Piast Cieszyn 5:1 Wiślańskie Orzełki
Finał
TS 1909 Piast Cieszyn 3:0 Spójnia Zebrzydowice

Skład:
Franek Duraj, Franek Kabiesz, Michał Skakuj, Natan Salomon, Julek Lipka, Kacper Mazurek, Emil Lipowski, Tomek Gosek, Adaś Purszke, Tymon Wojnar, Barcio Krzywoń, Bartek Moskwytyn, Szymon Kopiec, Kuba Kozieł,

Nasza drużyna na co dzień rywalizuje w lidze Żaków F1, mierząc się z zespołami nawet o dwa lata starszymi. W Tymbarku pierwszy raz miała okazję zmierzyć siły z rówieśnikami w turnieju – jak widać treningi nie idą na marne.
Przede wszystkim cieszy jednak radość naszych milusińskich z każdej minuty spędzonej na boisku, pasja i szerokie uśmiechy !!!

Powiązana galeria: