Walkower w meczu z Ochabami

W meczu XII kolejki A Klasy zamiast ciekawego meczu kibice na Stadionie Miejskim oglądnęli 20 minutową rozgrywkę. Goście niestety przyjechali w mocno okrojonym składzie i przy wyniku 5:0 dla Piasta pozostało ich już tylko 7 na boisku. Sędzie nie mógł zrobić nic innego, tylko odgwizdać koniec spotkania. Trzy punkty pozostają w Cieszynie, niedosyt jednak pozostał.

Poniżej przedstawiamy Państwu oświadczenie Zarządu TS 1909 Piast Cieszyn:

"Drodzy kibice!
Z przyczyn niezależnych od nas dzisiejszy mecz został przerwany z powodu zdekompletowania składu przeciwnika. Mecz zakończył się walkowerem dla naszej drużyny. W związku z powyższym informujemy, że na najbliższy mecz, który nasza drużyna będzie rozgrywała na Stadionie przy al. Jana Łyska 21 wstęp będzie darmowy!!!
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i przy okazji dziękujemy za liczne przybycie w dniu dzisiejszym na stadion.