WYGRANA Z PODHALANKĄ

⚽️WYGRANA⚽️

Dzisiaj w ramach rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej nasza drużyna podejmowała Podhalankę Milówka. Mecz nie był pięknym widowiskiem, jednak do czego przyzwyczaili ostatnio nasi zawodnicy trzymał w napięciu do ostatnich minut.
W pierwszej połowie, pomimo kilku znakomitych akcji nie udało się umieścić piłki w siatce gości. Okrasą pierwszej odsłony był soczysty strzał Patryka Skakuja, który wylądował na poprzeczce. Patryk co prawda umieścił jeszcze kilka minut później piłkę w siatce, po podaniu Tomka Szypera, jednak sędzia słusznie odgwizdał pozycję spaloną.
Druga połowa, to typowy futbol walki w środkowej strefie boiska. Wiele niedokładności, sporo fauli. W 73 minucie idealnie na głowę Krzysztofa Strońskiego dograł Sebastian Rychlik i trójkolorowi mogli cieszyć się z prowadzenia. Do końca meczu kontrolowaliśmy wydarzenia na murawie, nie dopuszczając gości do klarownych sytuacji.
Po ciężkim meczu, bez fajerwerków pokonujemy Podhalankę 1:0 i co najważniejsze, dopisujemy 3 pkt do tabeli !!!