Kolejne wysokie zwycięstwo

Wynikiem 7:2 zakończyło się spotkanie pomiędzy drużynami Piast 1909 Cieszyn i Orzeł Zabłocie.

Wynik spotkania otworzył w 1 minucie Jakub Wnęk któremu asystował Jakub Węglorz. W kolejnych minutach ataki naszej drużyny nie przynosiły efektu. Co nie udało się naszym zawodnikom, udało się przeciwnikom. W 22 minucie w polu karnym faulowany jest zawodnik  Orła Zabłocie. Karny zamieniony zostaje na bramkę. Jest 1:1. Po pięciu minutach w pole karne dośrodkowuje Tomek Szyper. Piłka dociera do Jarka Bujoka i jest 2:1.  W 33 minucie Kuba Wnęk wykłada piłkę przed pole karne. Pięknym strzałem zza 16 metra popisuje się Dawid Janoszek, Jest 3:1 . W 37 minucie kolejną bramkę strzela Kuba Węglorz z asysty Kubu Wnęka. Jest 4:1.Bramkę do  szatni strzela Nicolas Derik, któremu wykłada piłkę Kamil Gabryś. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 5:1 dla Piasta.

Druga odsłona meczu rozpoczyna się pomyślnie dla naszych zawodników. W 52 minucie do bramki trafia Kuba Wnęk, po podaniu Tomka Szypra. Nasza drużyna atakuje przeciwnik się broni i próbuje atakować z kontry. Jedna z kontr powiodła się i 61 minucie tracimy bramkę. Jest 6:2. W 89 minucie ostatnią bramkę zdobywa Kuba Wnęk z podania Tomka Szypra. Koniec meczu i wynik 7:2 dla cieszynian.