Pół tuzina goli w Pierścu

Wysokim zwycięstwem Piasta 1909 Cieszyn nad Błękitnymi Pierściec zakończył się mecz 2. kolejki skoczowskiej klasy B. Ekipa lidera zaaplikowała rywalom aż pół tuzina bramek.

Od początku spotkania widać było, że oba zespoły dzieli różnica klas. Już w 3. minucie ostre strzelanie rozpoczął Jarosław Bujok. W 12. minucie do siatki trafił Jakub Węglorz, a 6 minut później golkipera Błękitnych pokonał Tomasz Szyper. Jeszcze przed przerwą, w 41. minucie gospodarzy pogrążył Jakub Kukuczka.

Po przerwie miejscowi próbowali nieśmiało atakować, jednak inicjatywa nadal należała do gości. W 64. minucie było już 0:5 po golu Jakuba Węglorza. W 86. minucie wynik meczu na 0:6 ustalił Tomasz Szyper, który był najlepszym zawodnikiem na boisku.