Wysoka wygrana na zakończenie rundy.

Piast 1909 Cieszyn rozgromił na wyjeździe Iskrę Iskrzyczyn, pieczętując mistrzostwo jesieni w skoczowskiej klasie B. Po raz kolejny podopieczni Marka Bakuna udowodnili, że na ten poziom rozgrywek są zwyczajnie za mocni.

Jeszcze do przerwy gospodarze starali się nawiązać walkę z faworyzowanym liderem. Co prawda w 8. minucie Jakub Wnęk zdobył bramkę dla Piasta 1909, s przewaga przyjezdnych nie podlegała dyskusji, jednak gospodarze w 29. minucie potrafili doprowadzić do wyrównania. Patryk Kabiesz kropnął z dystansu i piłka zatrzepotała w siatce cieszyńskiej bramki. Jeszcze przed przerwą zawodnicy znad Olzy ponownie objęli prowadzenie po golu Nicolasa Derika.

W drugiej połowie w miarę wyrównana walka trwała do momentu, gdy goście zdobyli trzeciego gola, którego na swoje konto zapisał w 71. minucie Tomasz Szyper. Ten gol podciął skrzydła Iskrze i zaczęła się egzekucja, która zakończyła się przy wyniku 1:6. Kolejne gole dla cieszynian zdobywali Tomasz Stasiak, ponownie Tomasz Szyper i Dawid Janoszek.