Zwycięstwo na początek

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozpoczęła rundę wiosenną od meczu wyjazdowego w Rudniku, gdzie zmierzyliśmy się z tamtejszym LKS-em.
Od początku spotkania zawodnicy z Cieszyna narzucili swój styl gry, jednak pierwsza bramka padła w 23 minucie. Jej zdobywcą został Mikołaj Tobiasz, któremu asystował brat Michał. Cztery minuty później do bramki trafia Tomasz Szyper, a asystę zalicza Mikołaj Tobiasz. Do przerwy prowadzimy 0:2.
W przerwie Trener Bakun dokonuje zmian:
Za Mikołaja Tobiasza - Przemysław Romański, natomiast za Michała Tobiasza - Dawid Menka.
Druga połowa to kopia pierwszej. Nasza Drużyna atakuje - gospodarze się bronią, przeprowadzając nieliczne kontrataki. W 60 minucie za zmęczonego Kamila Gabrysia wchodzi - po kontuzji - Dawid Janoszek. I to właśnie on w 68 minucie dogrywa do Michała Kubiciusa i jest 0:3. Ostania zmiana. W 75 minucie wchodzi Marek Bakun, zmieniając Rafała Śleziaka. Ta zmiana wytrąciła z rytmu przeciwnika, bo minutę później piękną bramkę strzela Dawid Janoszek, któremu asystuje Tomek Szyper.
Zwycięstwo w pierwszym meczu i trzy punkty jadą do Cieszyna.